NEWS - lord ridgeback

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

NEWS

 


Na známosť sa všetkým dáva, táto mimoriadna správa :-)

 
     
V sobotu 19.9.2015 sme vyrazili na stretnutie priateľov RR do Piatrovej. Počasie nám prialo a tak sme si urobili vychádzku na Martinské hole. Večer sme strávili pri ohníku, v spoločnosti príjemných ľudí. Druhý deň bol pracovný :-) najprv sme si vyskúšali agility, čo Ruben s občasným zaváhaním zvládol :-) a neskôr absolvoval socializačné testy, ktoré zvládol na jedničku :-) Bol to veľmi príjemný a poučný víkend :-) Ďakujeme organizátorom.

     
Prežili sme krásny víkend v Subotici, v Srbsku - príjemní ľudia, skvelé ubytovanie, krásny areál Ergela Kelebia a "čerešnička na torte" ... nedeľa 24.5.2015 - Ruben získal CACIB, BOB a tým sa stal aj Champion Srbska :-)

 


    
Ten čas tak neskutočne letí :-) ani sme sa nenazdali a je tu október. My sme zatiaľ stihli získať ďalší titul CACIB na výstave v Zakopanom (03.08.2014), čiastočne úspešne sme sa zúčastnili dvoch klubových víkendov, absolvovali dovolenku v Bulharsku :-) a ešte sme sa rozhodli skúsiť šťastie v niektorej z balkánskych krajín. V sobotu 3.10.2014 sme si urobili výlet do Srbska na výstavu v Bačka Topola a bola to dobrá voľba :-) rozhodoval p. Nebojša Savičič a Ruben získal CAC, CACIB, BOB, v záverečkách 3. miesto a ukončil aj ICH :-) tešíme sa :-)

     
A začíname nový rok 2014. V sobotu 19.1.2014 po cestovných peripetiách na poľských cestách, sme sa našťastie načas dostali na výstavu CAC v Bedzine. Nestihli sme sa ani poriadne usadiť a už sme išli do kruhu - prihlásili sme Rubena do triedy šampiónov, posudzoval p. Leszek Salamon a získali sme CAC, BOB a Ruben bol tretí v záverečných súťažiach FCI VI. Tým sme ukončili Champion PL :-)

 


    
Rok 2013 bol pre nás veľmi príjemný - okrem toho, že sme získali Champion SR, HU a začali sme aj šampióna Poľska, Ruben sa stal pracovným psom SKCHR za rok 2013. A samozrejme pre coursingové radosti nášho Rubena. Stal sa Majstrom SR v coursingu v kategórii ridgebackov a víťazom organizovaných pretekov (Cena zimnej kráľovnej, Milulášska cena). A ... strávili sme krásnu dovolenku v Primorsku :-) Takže sme radi, že uplynulý rok sme šťastne skončili a v novom by sme chceli takto šťastne pokračovať :-)

 
    
V sobotu 14.12.2013 sme sa zúčastnili coursingovej Mikulášskej ceny v Žiline. Konečne sme si zabehali :-) aj sme si domov odniesli ceny - Ruben vyhral v kategórii ridgebackov :-) Bol to veľmi príjemný deň v spoločnosti skvelých ľudí. A prišiel aj Mikuláš :-)


 
    
Dnes 16.6.2013 sme sa vybrali na Medzinárodnú výstavu v Krakove. Posudzovala p.
Flera Chaikovskaya (RUS), v kruhu bolo 5 RR a nám sa podarilo vyhrať V1, CAC, Winner CACIB!! Síce nám BOB zase "ušiel o chlp", čo nás mrzí, ale to ešte dotrénujeme :-)

 
 

      Rubenkovi a súrodencom z vrhu L                           (14.6.2010)                                             
 

 
 

       
     
   Máme za sebou ďalší pekný a pohodový víkend - klubové dni SKCHR, ktoré sa konali na Skalke pri Kremnici. V sobotu 8.6.2013 bola klubová výstava, rozhodovala p. rozhodkyňa Dr. Váczi Balogh Zsuzsanna a nám sa darilo. Ruben získal v triede pracovnej V1, CAC, Klub.CAC a stal sa Klubovým víťazom 2013. Tiež získal 2. miesto v súťaži o Najkrajšiu dospelú hlavu psov, 3. miesto v súťaži o Najkrajší pohyb a stal sa členom víťaznej Najkrajšej chovateľskej skupiny (chovateľka p. Monika Tušanová).
    V nedeľu 9.6.2013 bol športový deň - coursing, ktorý Ruben miluje :-) V kategórii Profi si Ruben vybehal 1.miesto, tesne za ním bola Zulu (Zuzka a Rišo Ďurkovskí) a tretia bola Tusani Famous Sheenna.
     Ďakujeme všetkým usporiadateľom, blahoželáme všetkým ostatným víťazom a tešíme sa na jesenné  klubové dni SKCHR :-)


 

        

      V sobotu 18.5.2013 sa v Budapešti konala Svetová výstava psov, ktorej sme sa zúčastnili. V konkurencii 21 psov, sme sa síce neumiestnili, ale aspoň sme si vyskúšali, ako to na takejto akcii vyzerá.
       Oveľa lepšie sa umiestnila mama nášho Rubena, ktorá sa stala svetovou víťazkou v kategórii veteránov -  B L A H O Ž E L Á M E !!!


        


      V sobotu 20.4.2013 sme si urobili výletík na dostihovú dráhu do Ivánky pri Nitre - a veru bolo super!! Náš Ruben si v rámci prestávok dostihov, odbehol 2 x 490 metrov - štart z boxu mu síce nevoňal, ale beh áno

 

Máme za sebou veľmi pekný víkend v Budapešti - skvelé počasie, dobré ubytovanie a ... a najmä potešenie z ďaľšieho úspechu!!!
náš Ruben získal v sobotu V3 - posudzoval p. Attila Czeglédi a v nedeľu CAC, res. CACIB - posudzoval p. Manuel Loureiro Borges
a tým sme ukončili
HUNGARIA CHAMPION


      
 

       V sobotu 2.2.2013 si Ruben vybehal prvé miesto
       v coursingu o Cenu zimnej kráľovnej iba 0,5 bodu pred Zulu :-)
       tešíme sa spolu so Zuzkou a Richardom

       

 


       
  náš Ruben je
       CHAMPION SK

 


  • v nedeľu 2. 12. 2012 sme konečne po dlhej dobe zistili, ako chutí víťazstvo :-) nášho Rubena sme totiž hračkou "presvedčili", aby sa hýbal s radosťou - veď pohyb a beh zbožňuje - a výsledok sa dostavil. Ruben získal od p. Fintorovej V1, CAC a pochvalu za najkrajší pohyb medzi ostatnými psíkmi v kruhu :-)

  • v sobotu 1. 12. 2012 sme sa s Rubenom zúčastnili na medzinárodnej výstave v Nitre, kde Ruben získal v triede otvorenej V3 - rozhodovala pani Iveta Vojteková.


  • v dňoch 20. - 21. 10. 2012 sme sa s Rubenom zúčastnili na medzinárodnej výstave v Komárom, kde Ruben získal v triede otvorenej v sobotu V3 - rozhodovala pani Tarján Annamária a v nedeľu získal V2, res. CAC od p. rozhodcu Kardos Vilmosa.             


  • na klubových dňoch v Piatrovej 15. 9. 2012 získal Ruben v triede pracovnej V1, CAC, rozhodovala pani Snežana Bračun.

  • v súťaži o Najkrajšiu hlavu dospelých psov získal 1. miesto :-)                    


  • v nedeľu 10. 6. 2012 na Medzinárodnej výstave psov v Nitre pri pani Elzbiete Chwalibog získal v triede otvorenej V2, res. CAC :-)

  • v piatok 8. 6. 2012 na Celoštátnej výstave psov SKJ v Senci, kde rozhodovala p. Fintorová, Ruben dostal v triede otvorenej VD2 :-)  • v dňoch 26. - 27. 5. 2012 sme sa zúčastnili klubových dní v Trusalovej, rozhodoval pán Jouanchicot Christian a Ruben dostal v triede pracovnej  VD1 :-)
 náš Ruben je
 od 26.5.2012
 chovný pes

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky